Przejdź do treści

Punkt montażu haków holowniczych

Montuj nasze produkty, naszym kientom w Twoim warsztacie

Zastanawiasz się jak zwiększyć obroty w Twoim warsztacie samochodowym? Możemu Ci pomóc, kierując naszych klientów na montaż haka holowniczego do Twojego warsztatu

Przyłącz do naszego programu partnerskiego i montuj nasze haki w Twoim warsztacie!

Otwórz punkt montażu haków holowniczych - XIMPLIO

Montaż haka holowniczego - gdzie?

Takie zapytanie wpisuje tysiące osób każdego dnia do wyszukiwarki googla. My możemy pomóc zarówno Tobie pozyskać nowych klientów, jak również tysiącom osób szukających warsztatu specjalizującego się w montażu haków holowniczych.

Instalacja haka holowniczego to rutynowa operacja, która trwa do kilku godzin. Jeśli będziesz wykonywać ją wystarczająco często, możesz zredukować przewidziany czas montażu nawet o połowę.

Zostań naszym przedstawicielem i instaluj nasze produkty w samochodach naszych klientów

Uczestnictwo w programie partnerskim nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla Ciebie a może przynieść Ci jedynie korzyści. Jakie? Kilka najważniejszych poniżej:

  • Zwiększ obroty poprzez dodatkowe prace. Montaż haka holowniczego dla sprawnego mechanika jest sprawą niemalże banalną. Posiadając punkt montażowy będziesz mieć wiele standardowych zleceń, w których będziesz mieć wprawę i wykonasz je bardzo szybko.
  • Bądź widoczny w Internecie. Umieścimy dane Twojej firmy na naszych stronach i sklepach internetowych, dzięki czemu ranking Twojej firmy w intrenecie wrośnie i tym samym Twój warsztat będzie częściej wyświetlany w wynikach wyszukiwarki google.
Punkt montażu haka - XIMPLIO
  • Gwarancja stałej ceny za montaż haka. Za montaż haka otrzymasz stałą kwotę uzależnioną od przewidywanego czasu montażu.
  • Gwarancja najniższej ceny. Montując haki Twoim klientom otrzymasz od nas rabaty, których nie da Ci żadna hurtownia motoryzacyjna.
  • Zyskaj nowych klientów poprzez montaż haka. Klienci, którym zamontowałeś hak będą już Twoim klientami. Zadowoleni klienci powracają – to jest ważne!

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój warsztat. Przedstawimy Ci warunki współpracy i po Twojej akceptacji zamieścimy dane Twojego warsztatu na naszych stronach internetowych. Klienci z Twojej okolicy, którzy kupią u nas hak z montażem, będą przekierowywani do Ciebie. Po ustaleniu terminu montażu oraz montażu haka otrzymasz od nas pieniądze za wykonanie usługi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email