Przejdź do treści

Zostań naszym partnerem

Razem zrobimy więcej...​ Współpracuj z XIMPLIO

W naszym portfolio oprócz produktów znajdziesz także różne możliwości rozpczęcia współpracy z nami. Dołącz do nas, zostań naszym partnerem a razem uda nam się zrobić więcej…

Wspołpracuj z nami - to się opłaca!

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny, internetowy lub warsztat samochodowy – koniecznie sprawdź naszą ofertę! Wspólnie możemy rozwijać się szybciej. W naszej ofercie mamy różne oferty współpracy kierowane do klientów biznesowych:

  • Sprzedaż hurtowa haków holowniczych, bagażników do transportu rowerów i innych akcesoriów samochodowych. Oferta ta kierowana jest do sklepów motoryzacyjnych, sklepów internetowych i warsztatów samochodowych. Możesz składać zamówienia pojedyńcze i paletowe.
  • Punkt montażu haków holowniczych w warsztatach samochodowych. Montuj nasze produkty, naszym klientom w Twoim warsztacie za z góry ustalone stawki.
  • Dropshipping czyli wysyłka bezpośrednio do Twoich klientów. Prowadzisz sprzedaż przez internet, brakuje Ci miejsca w magazynie i nie chcesz zamrażać gotówki w towarze? Skorzystaj z naszej oferty wysyłki bezpośredniej – Ty zajmij się sprzedażą a my pakowaniem i wysyłką!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Poznaj nasze bestsellery...